مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش کشک نرم یک کیلویی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

تنوع در بازار کشککشک نرم خالص و ناخالصکشک نرم یک کیلویی خالصفروش کشک نرم یک کیلویی
کشک نرم

کشک نرم با قیمت ها و کیفیت های مختلفی در بازار وجود دارد. این تفاوت قیمت در بازار فروش از همان کیفیت کشک نشات می گیرد. تنوع کشک نرم نیز موجب سخت شدن تصمیم گیری و تنوع قیمت ها شده است.

تنوع در بازار کشک

کشک نرم نه تنها به دو صورت خالص و ناخالص در بازار پیدا می شود بلکه تولید کنندگان در زمان تولید با افزودن یک مصلح به ترکیب تشکیل دهنده ی کشک طمع های متفاوتی در کشک نرم تولیدی خود ایجاد می کنند.

کشک نرم

این افزودنی با خواص کشک سازگاری داشته و توانسته تمامی سلیقه ها را پوشش دهد. تقاضای رو به افزایش کشک های ترکیبی در بازار گواه بر تمایل و کشش بازار به این نوع کشک هاست.

کشک کارخانه ای برای پاسخ گویی بازار و افزایش تنوع تولید می شود. در حقیقت کارخانه ها به کمک سنت آمده اند تا کشک این محصول ایرانی را بروز کرده و پس از آن به بازار های جهانی وارد کنند.

کشک نرم

کشک نرم خالص و ناخالص

کشک نرم خالص بدون هیچ افزودنی و در واقع با همان طمع نوستالژی کشک سنتی تولید می شود با این تفاوت که در کارخانه ها این کشک را از هر میکروبی پاکسازی می کنند. کشک پاستوریزه خالص نسبت به کشک سنتی از سلامتی بالاتری برخوردار است. در تهیه ی کشک نرم خالص در روش سنتی برای جلوگیری از آلوده شدن کشک به میکروب، به آن نمک اضافه می کنند اما در کشک نرم کارخانه ای به دلیل پاستوریزه بودن نیازی به نمک نیست.

کشک نرم

برای تولید کشک ناخالص نیز در ترکیب کشک از نشاسته یا آرد استفاده می شود. در تهیه ی این نوع کشک ها کیفیت بسته به میزان ناخالصی می باشد و کشک نرم نشاسته ای کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به کشک های آردی دارند.

کشک گرد(ساده، قره قروتی)، کشک دورنگ، کشک دو سر پیچ(ساده، دورنگ)، کشک رشته ای(ساده، قره قروتی، زیره، شیرین بیان)، کشک مشتی یا انگشتی، کشک قیفی طرح خامه و کشک قیفی ساده از جمله کشک های ناخالص و ترکیبی کشکینو می باشند.

کشک نرم

کشک نرم یک کیلویی خالص

کشکینو کشک خالص خود را با سه طمع ساده، موسیر و سبزیجات به بازارعرضه می کند. کشک قیفی خالص این مجموعه به سه شکل وکیوم، وکیوم پذیرایی و فله وارد بازار می شود. کشک وکیوم ساده و پذیرایی در بسته های۲۵۰ و۵۰۰ گرمی و کشک فله نیز در کارتن های ۵ کیلویی عرضه  می شود. کشکینو کشک نرم پذیرایی خود را به صورت یک کیلویی نیزبه فروش می رساند.

کشک نرم

فروش کشک نرم یک کیلویی

تمامی تولیدات کشکینو از انواع قره قروت تا انواع کشک به قیمت درب کارخانه و به صورت عمده به فروش می رسد. تنها استثنا در محصولات تولیدی ما کشک های یک کیلویی پذیرایی می باشد که به صورت کیلویی نیز به دست مشتری می رسد.

قیمت مناسب با توجه به کیفیت بالا ی محصولات ما این محصولات را در سبد صادرات قرار داده است و کشکینو با راه اندازی سایت فروش مستقیم سعی در کنترل قیمت محصولات خود کرده است. دسترسی آسان به بهترین محصول نیز از دیگر مزایای فروش اینترنتی کشکینو می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید