مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه قره قروت درجه یک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع قره (قارا) در بازارصادرات قره قروت به سایر کشور هافروش عمده ی انواع قره قروت
قره قروت

قره قروت یک محصول کاملا ایرانی است که امروزه به اهتمام تولید کنندگان راه فروش صادراتی را در پیش گرفته است. فروش قره در ایران و سایر کشور ها با تنوع بالا انجام می گیرد.

قره قروت

انواع قره (قارا) در بازار

قره قروت ها با دو طمع ترش و ملس وارد بازار می شود. مهمترین راه تشخیص طمع قره رنگ آن است. قره قروت سفید، ترش و قره قروت تیره طمعی ملس دارد. این تفاوت رنگ و طمع به مقدار حرارت ماده ی تشکیل دهنده ی قره بر می گردد. هر چه مدت زمان حرارت بیشتر باشه قره ی روشن تر و در نتیجه ترش تری خواهیم داشت. انواع قره ی مایع و جامد با این دو طمع و رنگ اما با ابعاد و اشکال و بسته بندی مختلف به بازار عرضه می شود.

قره قروت

قره قروت شمشی، تخته ای و پذیرایی از قره های جامد موجود در بازار به حساب می آیند و با ید به این ها قره قروت سفید سطلی،تمشکی سطلی، ظرفی سفید، سسی، نوشابه ای و عشایری را به عنوان قره ی مایع اضافه کرد.

قره قروت

صادرات قره قروت به سایر کشور ها

مجموعه ی کشکینو یکی از بزرگترین تولید کنندگان قره  در ایران است که علاوه بر بازار داخلی  محصولات تولیدی خود را به خارج از کشور نیز صادر می کند.

قره قروت

بزرگترین شاخصه برای این که یک محصول جنبه ی صادراتی به خود بگیرد کیفیت بالای آن است. خوشبختانه مجموعه ی ما موفق شده که با تولید انواع قره با کیفیت راه صادرات این محصول را به سایر کشور ها باز کند تا قارا به عنوان یک محصول ایرانی به بازار جهان وارد شود.

قره قروت

فروش عمده ی انواع قره قروت

مجموعه ی کشکینو در راستای احترام به حق مشتری اقدام به فروش انواع کشک و قارا کارخانه ای تولیدی خود با قیمت درب کارخانه و به صورت عمده نموده است. فروش عمده ی قارا و کشک اینترنتی باعث حفظ قیمت مناسب این محصولات لبنی شده است.کشکینو بهترین راه حفظ قیمت را حذف واسطه دانسته تا مشتریان داخلی و خارجی به صورت مستقیم محصول مورد نیاز خود را از درب کارخانه خریداری کنند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید