مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه ی قره قروت پذیرایی|عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

 پیشینه ی قره قوت در ایرانانواع  قره قروتفروش عمده ی قره قروت پذیرایی
قره قروت پذیرایی

قره قروت پذیرایی  یکی از قره قروت های عرضه شده به بازار است که طرفداران خاص خودش را دارد. فروش قره قروت پذیرایی در بازار قره قروت با بسته بندی جذابش رونق گرفته است.

 پیشینه ی قره قوت در ایران

قره قروت رابه روش سنتی از حرارت آب ماست و یا دوغ تهیه و در از آن پخت غذا و به عنوان تنقلات استفاده می کنند. قره قروت را به عنوان چاشنی خورشت و در غذا هایی مانند قره جوش سمنان، آش قره قروت و… می توان استفاده کرد.

قره قروت پذیرایی

قره قروت یک نام ترکی به معنی کشک سیاه(قره:سیاه،قروت:کشک) است قره قروت در مناطق مختلف ایران به نام های متفاوت شناخته می شود. در کرمان به آن تلف، در یزد به آن ترف، در مازندران به آن تفره، در اصفهان به آن قارا، بختیاری ها به آن قره و در جنوب خراسان به خاطر رنگ سفیدش به آن آق قروت(کشک سقید) گفته می شود.

 

انواع  قره قروت

قره قروت را یک تنقلات ترش می شناسند. این ترش خوشمزه با ساختار لبنی خود خواص مخصوص خود را دارا است. میزان ترشی قره را مدت زمان حرارت آب ماست و یا دوغ تشکیل دهنده ی آن تایین می کند. هر چه میزان جوشاندن آب ماست و دوغ بیشتر باشد قره قروت به دست آمده ترش تر است.

قره قروت پذیرایی

قره قروت به شکل و انواع گوناگونی در بازار به فروش می رسد. قره قروت پذیرایی، قره قروت شمشی، قره قروت تخته ای، قره قروت نوشابه ای، قره قروت مایع سطلی و ظرفی از جمله ی قره قروت هایی هستند که مجموعه ی بزرگ کشکینو تولید و روانه ی بازار می کند.

رنگ قره میزان ترشی آن را مشخص می کند. رنگ تیره قره قروت ملس و رنگ روشن قره قروت ترش مزه هستند.

 

فروش عمده ی قره قروت پذیرایی

مجموعه ی بزرگ کشکینو تولید کننده ی انواع کشک و انواع قره قروت در ایران است. این مجموعه تمام محصولات خود را با قیمتی ارزان و کیفیتی بالا به سراسر ایران عرضه می کند.

قره قروت پذیرایی

قره قروت پذیرایی تولید شده توسط تولیدککندگان ما در دو طمع ترش(سفید) و ملس(تیره) به بازار مصرف عرضه می شود. قره قروت پذیرایی یکی از انواع قره ی تولیدی ما می باشد که در بسته بندی های ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و یک کیلویی و در کارتن های ۱۰ کیلویی به فروش می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید