مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش قره قروت بهکامه آنلاین

آنچه در این مقاله می خوانید...

 انواع قره قروت سفیدفروشگاه آنلاین قره قروت بهکامهفروش قره قروت بهکامه
فروش قره قروت بهکامه

در خصوص قره قروت بهکامه باید اضافه کرد که قره قروت بهکامه تنها کارخانه ای قره قروت سفید در ایران است که در استان اصفهان مشغول به فعالیت می باشد این کارخانه انواع قره قروت سفید را به صورت اندازه های متفاوت و بسته بندی های متنوع وارد بازار عرضه نموده اند.فروش قره قروت بهکامه

 انواع قره قروت سفید

قره قروت سفید بهکامه در دو قسمت فعالیت می کند قره قروت مایع و قره قروت سفید خشک

حسن قره قروت چه سیاه و چه سفید این است که هر دو محصول دارای تاریخ انقضا 2 تا3 سال می باشد و همین امر باعث شده تا خریداران با خیال راحت خرید کنندو نگران فاسد شدن محصول خود نباشند.

  • قره قروت مایع

به نمونه قره قروتهایی گفته می شود که در بسته های لیوانی؛‌نوشابه ی و لیوانی در وزن های 10کیلویی، 400گرم و 150گرمی تهیه و تولید می گردد.

  • قره قروت خشکفروش قره قروت بهکامه

در این کارخانه به دلیل استقبال بالای قره قروت پذیرایی بیشتر به این سمت کشیده شده است و روزانه چندین تن قره قروت پذیرایی با بسته بندی شکیل برای پخش به کل کشور ارسال می گردد.

این نمونه قره قروت ها 12 گرمی می باشندو مانند لواشک های پذیرایی استفاده می شود طعمی بسیار لذیذ و دلنشین دارد که با هر بار استفاده برای بار دوم نیز استفاده خواهد شد.

فروشگاه آنلاین قره قروت بهکامهفروش قره قروت بهکامه

این سایت به صورت آنلاین قره قروت بهکامه را برای فروش عمده به سراسر ایران و همچنین کشورهای همسایه به فروش می رساند چنانچه قصد خرید این نونه قره قروت خوشمزه را برای مشتریان ترش پسند خود دارید جای خبی قدم گذاشته اید.

در این فروشگاه تمام خرید های مشتریان به صورت عمده می باشد چرا که از درب کارخانه ارسال بار انجام می گیرد و بهتر است با توجه به تنوع محصولی این نمونه قره قروت از بقیه نمونه ها هم امتحان نموده تا بازار بهتری را پیدا کنید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید