مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کشک خشک به قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک خشک سنتیکشک خشک صنعتیفروش عمد کشکخواص کشک گاوی و گوسفندی کدام بهتر استخواص شیر گاوه:خواص شیر گوسفندیمرکز فروش کشک خشک مرغوب
کشک خشک

قطعا میدانید که کشک خشک در دو نمونه شیر گاو و گوسفندی تهیه می شود. شیر با بیشتر پروتئین موجود خود باعث شده که بعداز تبدیل به ماست به بیشتر حد خواص خود برسد و در کشک این منبع به مدت زمان زیادی باقی می ماند. کشک چنانچه خشک شده باشد بسیار بیشتر از کشک مایع قابل نگهداری است و به این دلیل که محصولات بخش کشک خشک شرکت کشینو از اندازههای کوچک و مناسبی برخوردار هستند دیگر نگران خرد شدن و بزرگ بودن را نخوهید داشت. و به راحتی این مسئله را برای دندان های شما حل کرده ایم.

کشک خشک
کشک خشک

فروش این محصول به صورت عمده و با قیمت بدون واسطه و مستقیم در این سایت صورت می گیرد.

کشک خشک را می توان در دونمونه صنعتی و سنتی در بازار پیدا کرد.که در نمونه سنتی تمام مراحل آن توسط بومیان منطقه تولید می شود این نمونه کشک دارای قیمت بالاتری نسبت به کشک خشک کارخانه  ای است.

کشک خشک سنتی

این نمونه کشک همانطور که در اسم آن مشخص است دارایبه روش سنتی تهیه می شود به این طریق که شیر محلی بهداز جوشیده شدن و تبدیل شدن به ماست و دوغ به کشک مایع تبدیل شده که برای جلوگیری از فساد و همچنین سلامت کشک به ان نمک زده می شود.این تنها ماده افزودنی است که در روش سنتی به ان زده می شود.

کشک خشک سنتی در نگاه اول هر مشتری را به سمت خود می کشاند چرا که از روستا آروده شده است اما یک بدی دارد خشکی صد درصد کشک و بزرگ بودن اندازه های هر عدد کشک کار را برای مصرف تنقلاتی کم می کند که باید برای این منظور دست به چک شد و خورد کردن کشک را شروع کرد که ما برای شما این مسیر را با کشک خشک کارخانه ای کوچک راحت کرده ایم.

نیمی از نمک بعداز خشک شدن کامل کشک،از آن خارج می شود و در سطح رویه کشک دیده می شود.

حجم تولید این نمونه کشک ها کم بوده و به دلیل استفاده از نیروی انسانی دارای قیمت بالاتری می باشد.کشک خشک

کشک خشک صنعتی

کشک صنعتی نمونه ای است که سابقه ای آن شاید به ۲۰سال هم نرسد این نمونه کشک تمام مراحل آن توسط دستگاه انجام می شود و به صورت مصنوعی با خشک کن های برقی خشک می شود.در این نمونه از مواد افزودنی مانند نشاسته و آرد استفاده می شود و در نمونه های خالص صنعتی از هیچ نمونه مواد افزودنی در آن استفاده نمی شود.کشک خشک

 

فروش عمد کشک

کشک خشک را می توان به عنوان اصلی ترین نوع کشک از آن یاد کرد چرا که این کشک خشک است که به می تواند به کشک مایع پاستوریزه و همینطور از آن برای تهیه کشک نرم با تنوع طرح های زیاد استفاده کرد. کشک خشک اصل دارای قیمت بالایی می باشد به این علت که خالص می باشد و چنانچه برای حجم بالا تولید شود مجبور به استفاده از نشاسته و پودر آب پنیر و آرد به آن می باشند که این نمونه در خرید عمده کشک و از درب کارخانه به صرفه و سود بالایی را به همراه دارد.کشک خشک

خواص کشک گاوی و گوسفندی کدام بهتر است

منبع اصلی کشک،شیر است که این منبع لبنی در خود کلسیم،پروتئین،ویتامین B، ویتامین D فسفر و چربی حیوانی رادارا است.که این خواص درشیر هردو دام (گاو و گوسفند) موجود است.
انچه گاهی باعث می شود ما فکر کنیم که کشک گوسفندی بهتر است به دلیل وجود غلظت بیشتر آن نسبت به شیر گاو می باشد.

خواص شیر گاوه:

  • سریع الهضم است
  • چاق کننده وتقویت نیروی جنسی چنانچه با خرما خورد شود
  • طبع معتدل دارد
  • برطرف کننده فراموشی
  • تقویت کننده قلب و رطوبت مغز را زیاد می کند

خواص شیر گوسفندی

  • پروتئین آن از شیر گاوی بیشتر است
  • چربی بیشتری دارد که برای پنیر مناسب تر می باشد.

کشک خشک

مرکز فروش کشک خشک مرغوب

چنانچه قصد خرید کشک خشک مرغوب راداشته باشید یشنهاد میکنیم از فروشگاههای معتبر لبنیاتی و همچنین سایتهای بزرگ که این محصولات رابه صورت تخصصی کار میکنند اطلاعات لازم را کسب نمائیدو یکی از این نمونه سایتهای تخصصی بازرگانی کشکینو می باشد که انواع کشک و انواع قره قروت را به صورت فروش عمده به مشتریان خود عرضه می نماید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید