مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قره قروت پذیرایی تمشکی بهداشتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

هله هوله خور ها بخوانند!قره قروت پذیرایی تمشکی بهداشتیفروش عمده ی قره قروت پذیرایی بهداشتی
قره قروت پذیرایی

قره قروت خوراکی است که به اشتباه هله و هوله شناخته می شود باید گفت حتی اگر این طور باشد هله هوله ی مفید و خوشمزه ایست و فوایدش از ضررهایش جلو افتاده است.اگر روزی شنیدید قره قورت درمان سرطان می کند تعجب نکنید.پیشنهاد ما به شما قره قروت پذیرایی تمشکی بهداشتی است.

هله هوله خور ها بخوانند!

قره قروت در پاکسازی دستگاه گوارش و درمان بیماری های روده ی بزرگ(سرطان) پوست شاداب و جوانی کنترل وزن و هضم غذاو… معجزه می کند اما سلامتی بهداشت آن مهم است و اینکه ترشیش برای عده ای مورد پسند نیست و برای عده ای دیگر دردسرساز(به دلیل افت فشار) می شود.قره قروت تمشکی این مشکل را حل می کند.قره قروت پذیرایی

قره قروت پذیرایی تمشکی بهداشتی

شاید برایتان جالب باشد که قره های تمشکی به دو صورت (باشکر و بدون شکر) تولید و به شکل سطلی و قره قروت بسته بندی پذیرایی عرضه می شوند.قره قروت تمشکی سطلی را با شکر ملس می کنند اما راه دیگری هم هست. تولید کنندگان ما با مدت زمان حرارت کمتر قره قروت پذیرایی تمشکی را برای شما اماده و وارد بازار می کنند.این قره قوروت های پذیرایی تمشکی دربسته بندی های ۱ کیلویی  و درکارتن های ی ۱۵ کیلویی اماده می شوند. این قره های پذیرایی  به دلیل بسته بندی جذاب خود  از محصولات صادراتی به حساب می آید.

هشدار!  فرصت یک پذیرایی خوشمزه از مهمان خود را با قره قروت های پذیرایی ما از دست ندهید.

فروش عمده ی قره قروت پذیرایی بهداشتی

کارخانه جات کشکینو دست به کار شده و قره قروت های تمشکی سطلی را در وزن هایی سه کیلویی و در کارتن هایی ۱۲ کیلویی و قره قروت های پذیرایی تمشکی خود را در کارتن های ۱۵ کیلویی شامل ۱۵ بسته ی یک کیلویی قره قروت پذیرایی به صورت عمده در دسترس شما مصرف کننده ی عزیز قرار داده است. تضمین بهداشت و سلامت محصول را از ما بخواهید. قره قروت کارخانه ای به صورت عمده  از درب کارحانه ارسال می شوند.

قره قروت پذیرایی

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید