مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک بدون نمک با فروش عمده|پروتئین خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه در مورد کشک باید بدانیدانواع کشک کارخانه ایکشک ناخالصکشک بدون نمککشک بدون نمک خالصفروش عمده ی کشک بدون نمک
کشک بدون نمک

کشک بدون نمک و خالص از جمله محصولات تولیدی است که مناسب صادرات است. این کشک ها برای فروش در بازارهای خارجی به صرفه بوده و در خارج از ایران مشتریان خود را دارد.

کشک به دلیل مصارف مختلفی که دارد در تنوع تولید یکی از پیشرو هاست. کشک یک محصول ایرانی است. جالب است بدانید که برخی از کشور های دیگر مانند استرلیاٰ، دانمارک، فرانسه، بلژیک، لهستان و… از تولید کنندگان کشک در جهان هستند اما کشک تولیدی ایران به دلیل مرغوبیت بالا حتی در این کشورها خریداران زیادی دارد.

کشک بدون نمک

آنچه در مورد کشک باید بدانید

کشک یک محصول با گذشته ی سنتی است. اما به مرور زمان و بروز رسانی نحوه ی تولید امروزه تولید کشک از روش سنتی به تولید کارخانه ای تغییر یافته است. این تغییر نه تنها در کیفیت کشک اثر بد نگذاشته بلکه در تضمین سلامت این محصول غذایی تاثیر گذار بوده است.

کشک به دلیل داشتن کلسیم فروان در ترکیب خود بسیار میکروب پذیر است. این میکروب ها علاوه بر بهداشت کشک بر مدت زمان استفاده از این محصول تاثیر دارد. کارخانه ها برای حفظ سلامت کشک، در کنار کیفیت آن وارد بازار تولید شده اند.

کشک بدون نمک

کشک در کارخانه های کشکینو تماما به وسیله ی دستگاه و بدون دخالت دست تولید می شود. در مجموعه ی بزرگ کشکینو حفظ سلامتی کشک حرف اول را می زند بنا بر این تمام محصولات تولیدی در کارخانه ها پس از تولید به دلیل کمترین تماس انسانی تقریبا عاری از میکروب بوده و ماندگاری بالاتری دارند.

انواع کشک کارخانه ای

امروزه از کشک به جز غذا به عنوان تنقلات نیز استفاده می شود. کشک های کارخانه ای به دلیل تفاوت سلیقه ها در طرح و طمع متنوع تولید می شود. کشک کارخانه ای به دو صورت کشک ناخالص(تنقلاتی) و کشک بدون نمک خالص تولید می شود.

کشک بدون نمک

کشک ناخالص

کشک های ناخالص به دلیل داشتن نشاسته از سبد مصرف غذایی خارج می شوند. قطب این کشک ها استان خراسان است. کشک خشک تنقلاتی در طمع ها ی متفاوت برای استفاده به عنوان تنقلات روزانه ی کودکان و حتی پذیرایی مناسب است. کشک رشته ای یا مدادی(ساده، زیره، قره قروت، شیرین بیان)، کشک تخته ای، کشک گرد( ساده،قره قروتی و دورنگ)  و کشک پذیرایی از جمله کشک های تنقلاتی تولیدی کشکینو هستند

کشک بدون نمک

کشک بدون نمک خالص

کشک بدون نمک خالص بدون افزودنی در کارخانه تولید می شود. این کشک های بدون نمک در کارخانه پاستوریزه و در بسته بندی وکیوم و یا بسته بندی مایع پاکتی و شیشه ای وارد بازار می شوند. کشک بدون نمک ما به دلیل پاستوریزه شدن مدت زمان بالا تری ماندگاری خود را حفظ می کند.

کشک قیفی وکیوم(ساده،موسیر،سبزیجات)، کشک قیفی کیلویی، کشک پاکتی ۵ و۱۰ کیلویی از تولیدات کشک های خالص ما می باشد.

کشک بدون نمک و خالص تولیدی ما سر شار از پروتئین بوده و از آن می توان برای ورزشکاران  به ویژه بدنسازان، کودکان در حال رشد و زنان باردار استفاده کرد. خالص بودن و پاستوریزه بودن این کشک ها خیال مشتری را در مصرف آنها راحت می کند.

کشک بدون نمک

فروش عمده ی کشک بدون نمک

مجموعه ی کشکینو تمام محصولات تولیدی خود مانند کشک و قره قروت را با قیمت کارخانه به فروش می رساند. کشک بدون نمک ما برای صادرکنندگانی که به دنبال کشک با کیفت برای صادرات هستند بسیار مناسب است. این کشک ها دربسته بندی های جذاب بازار فروش خود را در سایر کشور ها نیز پیدا کرده اند. تمام محصولات ما در بسته بندی کارتنی و با قیمت عمده به فروش می رسد. فروش مستقیم تمام محصولات کشکینو از طریق این سایت انجام می شود تا با دسترسی تمام نقاط ایران و جهان به محصولات و بدون صرف وقت اضافه برای مشتری بهترین محصولات در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید