مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک دورنگ ـ فروش عمده کشک دورنگ در افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک دورنگ و انواع آنفروش عمده کشک دورنگ در افغانستانکشک دورنگ مشهد انواع دیگر نمونه کشک ها
فروش عمده کشک

امروزه کشک با تنوع بیشتری تولید می شود که برای تولید این نمونه کشک ها تولید کنندگان زیادی در حال فعالیت هستند.انواع کشک با انواع طرح های متفاوت گواهی است بر استفاده و علاقه مردم ایران و جهان به این نمونه محصول غذایی لذیذ است.
یکی از پرطرفدار ترین نمونه کشک های در حال حاضر کشک دورنگ است که بسیار خوشمزه وتازه می باشد.

فروش عمده کشک

کشک دورنگ از ترکیب کشک و قره قروت می باشد که از دو سمت متفاوت برخوردار است کشک دورنگ را باید مراقب بود که از جوهر لیمو به عنوان قره قروت استفاده نکرده باشند که آسیب جدی به بدن میزند. به همین منظور برای خرید باید با آشنایی و اطلاعات لازم و کافی پیش رفت .

برای خرید کشک دورنگ اصل از کشک دورنگ غیر اصل می توانید با مشاورین این مجموعه در این سایت تماس گرفته و با اطمینان بیشتری خرید خود را تکمیل کنید
فروش عمده کشک

کشک دورنگ و انواع آن

شاید برای شما سوال شود مگر کشک دورنگ انواع دارد!

  • بله

در تولید کشک دورنگ کارخانه ای به دلیل علاقه مصرف کنندگان به این نمونه کشک تولید کنندگان برای راحتی و به صرف تر بودن این نمونه کشک ها دست به تولید سه نمونه سایز متفاوت کرده اند.

  1. کشک دورنگ بزرگ  9 گرمی
  2. کشک دورنگ متوسط 7 گرمی
  3. کشک دورنگ ریز 5 گرمی

در کل بیشترین نمونه کشک از این سه سایز مورد 3 می باشد که ریز بوده و مشتریان بیشتری را به خود جذب نموده چرا که این نمونه در دهان بهتر می چرخد و از همه مهتر مصرف دوتا سه عدد آن باهم باعث نارحتی معده و یا ضعف نمی شود.

فروش عمده کشک دورنگ در افغانستان

افغانستان یکی از کشورهای همسایه ایران به عنوان بزرگترین خریداران کشک دورنگ در ایران شناخته شده است که سالانه شاهد خرید حجم بالایی از این نمونه کشک هستیم.

برای خرید کشک دورنگ به صورت عمده و برای مصارف صادراتی با قیمت مناسب بهتر است  خرید بدونواسطه و از درب کارخانه صورت بگیرد چرا که واسطه ها حذف شده و بیشترین سود در این نوع خرید می باشد

این سایت راهی است راحت و آسان که شمامی توانید خرید پرسود تری را داشته باشید چرا که مستقیم با تولید کنندگان ارتباط گرفته و خرید را صورت میدهید.فروش عمده کشک

کشک دورنگ مشهد

بیشترین نمونه کشک دورنگ در استان خراسان و در شهر مشهد تولید می شود دراین شهر بیشترین تولید کشک دونگ با بهترین کیفیت ها تولید می شود که همین انر بازار رقابت کشک دورنگ را رونق بخشیده است.

 انواع دیگر نمونه کشک ها

علاوه بر کشک دورنگ،‌تولید کنندگان کشک های دیگری با قره قروت تولید نمودهاند که از جمله:

  • کشک قره قروتی
  • کشک رشته ای قره قروتیفروش عمده کشک

این دونمونه کشک هم به دلیل ترکیب با قره قروت بسیار خوشمزه و لذیذ هستند که با رنگ قهو های که دارند مورد استقبال می باشند.

در تولید این نمونه ها قره قروت را با خمیره کشک ترکیب می کنند تا رنگ آن عوض شده که همین امر باعث ایجاد علاقه و رقبت برای چشیدن این مزه جدید می شود.

علاوه بر انواع کشک قره قروتی در این سایت می توان به قره قروت لقمه ای یا پذیرایی اشاره کرد که این نمونه قره قروت مورد استقبال بازار صادرات در افغانستان و دیگر کشورها شده است.این قره قروت به دلیل بسته بندی جالب و کوچک و همچنین تنوع مزه بازار خبی را برای خود ایجاد نموده است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید