مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک مایع پاستوریزه با فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک سرشار از کلسیمنحوه ی تولید کشک های پاستوریزه فروش عمده ی کشک مایع پاستوریزه
کشک مایع پاستوریزه

کشک مایع پاستوریزه به دلیل سلامت و بهداشتی بودنش در بین مشتریان بازار فروش چه در ایران چه خارج از ایران جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.مجموعه ی کشکینو نیز برای راحتی مشتریان خود دست به تولید و فروش کشک های مایع در کنار سایرمحصولات خود زده است.

کشک مایع پاستوریزه جایگزین مناسبی برای کشک خشک در مصارف غذایی است این امر باعث رونق بازار فروش کشک های مایع شده است. کشک ها دربازاربه دوصورت مایع و خشک عرضه می شوند. که امروزه هر دوی این محصولات را به صورت فله یا دربسته بندی های مختلف می توان یافت.

کشک مایع پاستوریزه

کشک سرشار از کلسیم

کشک به دلیل داشتن مقدار زیادی کلسیم در خطر آلودگی های میکروبی قراردارد و این راهم نباید نادیده گرفت که در مراحل مختلف تولید نیز امکان آلودگی به راحتی برای محصولات اتفاق می افتد.

استفاده از کشک سنتی در دسترس به دلیل این امرذکر شده توصیه نمی شود حال اینکه این محصول به دلیل کلسیم بالا برای کودکان ورزشکاران و زنان بارداربسیارمفید است چاره ی این مشکل چیست؟

برای کسانی که به سلامت مواد غذایی مصرفی خود اهمیت می دهند پیشنهادی داریم. کشک پاستوریزه ی تولیدی مجموعه ی کشکینو جایگزین مناسبی برای کشک های هستند.

نحوه ی تولید کشک های پاستوریزه

کشک مایع پاستوریزه را در دمای بالا حرارت داده و تمام آلودگی های آن از بین می رود و بعد از آن بدون دخالت دست بسته بندی و روانه ی بازار می شوند.

لازم به ذکر است که این حرارت فقط برای پاکسازی کشک ها ست و در فرایند پاستوریزه کردن محصول ارزش غذایی آن حفظ می شود و حتی هیچ گونه مواد نگه دارنده ای به آن اضافه نمی شود.

کارخانه جات ما پس از پاستوریزه کردن کشک به دو صورت خشک و مایع آن را برای فروش وارد بازار می کند.

کشک های پاستوریزه ی ما از ۴(مایع)تا۹ماه(خشک)ماندگاری دارند و با خیالی راحت در دسترس مصرف کننده قرار می گیرند.

کشک مایع پاستوریزه

 فروش عمده ی کشک مایع پاستوریزه

کشک مایع پاستوریزه با امکان استفاده ی راحت تر برای مشتری گزینه های خوبی برای شماهستند. تولید کنندگان ما برای استفاده ی قشرهای مختلف  اقدام به تولید و فروش کشک های مایع پاستوریزه در وزن و بسته بندی های مختلف نموده است.کشک های پاستو ریزه ی شیشه ای در وزن های ۳۸۰/۵۰۰و۷۰۰ گرمی و کشک های پاستوریزه ی  پاکتی در وزن های ۴۵۰و ۹۰۰ گرمی و ۵ و۱۰ کیلو گرمی از محصولات کارخانه جات ما می باشد.  کشکینو با فروش کشک عمده قیمتی مناسب برای خریداران را در نظر گرفته است. امکان خرید آسان از طریق اینترنت خدمتی از کشکینو که برای امکان محصولاتی با کیفیت و با کمترین زمان را برای مشتری فراهم کرده است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید