مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک وکیوم بدون نمک|فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک وکیوم بدون نمک را بیشتر بشناسیمانواع کشک وکیوم بدون نمکفروش عمده ی کشک وکیوم بدون نمک
کشک وکیوم بدون نمک

کشک وکیوم بدون نمک از طریق این سایت با قیمتی ارزان به فروش می رسد. این کشک ها به دلیل نوع تولید و بسته بندی خود با تقاضای بالای کشور های دیگر رو به رو شده است .

کشک وکیوم بدون نمک را بیشتر بشناسیم

کشک به دلیل داشتن مقادیر زیادی کلسیم در معرض آلودگی میکروبی قرار دارد. تولیدکنندگان کشکینو چاره ی این کار را دخالت کمتر دست و ایجاد کمتر تماس کشک خالص با محیط آلوده دانستند و با علم به این موضوع کشک وکیوم بدون نمک ۱۰۰ در۱۰۰ خالص را در دستور کار تولید خود قرار داده اند.

کشک وکیوم بدون نمک

 

کشک وکیوم بدون نمک یکی از انواع کشک های خالص است که بدون دخالت دست در کارخانه تولید می شود. صفر تا صد تولید این کشک ها توسط دستگاه انجام می شود.

کشک دارای خواص فراوانی است. کشک بدون نمک وکیوم به دلیل خالص بودن تمامی این خواص را در خود حفظ کرده است. برای تهیه ی این کشک ها ابتدا شیر تهیه شده را در دمای بالا حرارت می دهند و پس از پاکسازی شیر از میکروب از آن کشک تهیه می شود.

از هر۱۳کیلو ماست ۱ کیلو کشک به دست می آید.  

کشک وکیوم بدون نمک

 

انواع کشک وکیوم بدون نمک

کشک وکیوم بدون نمک تولیدی ما پس از عاری شدن از هر گونه آلودگی در بسته بندی های ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی قرار می گیرند. این کشک پاستوریزه خالص با سه طمع ساده، سبزیجات و موسیر تولید می شود. برای تهیه ی کشک وکیوم بدون نمک در کنار شیر تازه ی گاو از شیر گاومیش نیز استفاده می شود. ماندگاری این کشک ها به دلیل پاستوریزه بودن تا ۹ ماه افزایش یافته است.

کشک خالص کشکینو به صورت فله و کیلویی نیز به فروش می رسد. کشک خالص فله نیز در کارتن های ۵ کیلویی بسته بندی و به بازار عرضه می شود.

کشک وکیوم بدون نمک

 

فروش عمده ی کشک وکیوم بدون نمک

انواع قره قروت و کشک مجموعه ی کشکینو به صورت عمده به فروش می رسد. قیمت ارزان درب کارخانه ی تمامی محصولات ما معامله ای دو سر سود را به همراه دارد.

کشک وکیوم بدون نمک کشکینو در کارتن هایی ۳۰ بسته ای به بازار عرضه می شود. این کشک ها از جمله محصولاتی است که در بازار برون مرزی نیز مشتریان مخصوص خود را به دست اورده و به دلیل ماندگاری بالا ی خود به راحتی قابل استفاده می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید