مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک پاستوریزه |عمده فروشی کشک پاستوریزه صالح

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک پاستوریزه 450گرم صالحکشک پاستوریزه900گرمانواع نمونه کشک های کشک صالحعمده فروشی کشک پاستوریزه صالح
کشک پاستوریزه

کشک پاستوریزه مایع از محصولات این سایت است که فروش عمده ان با شرایط ایده آلی امکان دارد.این نمونه کشک ها باقیمت عالی و مناسبی عرضه می شوند.

چنانچه در زمینه پخش عمده کشک در شهرهای ایران فعالیت میکنید،با دارا بودن تنوع محصولی می توانید در فروش بیشتر خود تاثیر بگذارید.که این امر باخرید عمده تا حد زیادی در مورد کشک و انواع آن به صورت خشک و به صورت مایع قابل جبران خواهد بود.کشک پاستوریزه

کشک صالح129 از کارخانه جات مطرحی است که در شهر اصفهان 40 سال است که فعالیت میکند که این قدمت نشان میدهد که در این عرصه بسیار خوش بدرخشد و مشتریان خاص خود را داشته است.

کشک پاستوریزه 450گرم صالح

درمیان انواع کشک های شرکت صالح، کشک های 450گرم یکی از نمونه های پرفروش به حساب می آید که به عنوان یک محصول خانواده قالبا شناخته می شود چرا که برای یک وعده غذایی خانواده 5 نفره کافی می باشد.به همین جهت برای خرید این محصول 450گرمی پاکتی را پبشنهاد میدهیم.

علاوه بر این مقرون به صرفه بودن، حجم کم و دارا بودن تاریخ انقضا 4 ماه باعث شده است که خریداران عمده این محصول را باخیال راحت بفروشند و مجددا خرید داشته باشند.کشک پاستوریزه

کشک پاستوریزه900گرم

یکی دیگر از محصولات این مجموعه می باشد که حجم دوبرابری از کشک 450گرمی دارند و برای مهمانی ها 10 نفره به کار می رود علاوه بر این برای درست کردن آش کشک هم مناسب است.
عیب این نمونه کشک این است که برای مصرف خانوداه  کم جمعیت مناسب نمی باشد چرا که نیمی از آن اضافه می آید و حتما باید در ظرف شیشه ای با درب محکم قرار داده شود تا خراب نشود.کشک پاستوریزه

انواع نمونه کشک های کشک صالح

باقدمتی که کشک صالح در این زمینه داشته است توانسته علاوه برکشک مایع کشک خشک و نرم هم تولید نماید. که تنوع این نمونه محصولات در طرح و طعم بسیار زیاد می باشد.

  • کشک سکه ای
  • کشک دورنگ
  • کشک قیفی
  • کشک گرد
  • کشک خالص مستطیلی
  • کشک خالص فریدن

و انواع قره قروت ها از دیگر محصولات این مجموعه محسوب می شوند.

کشک پاستوریزه کشک پاستوریزه کشک پاستوریزه

عمده فروشی کشک پاستوریزه صالح

بهترین بازار عمده فروشی کشک مایع مربوط می شود به فعالیتهای اینترنتی که در این سایت انواع کشک ها و قره قروت ها قرار می گیرد و بستری کامل از همه نمونه محصول کشک می باشد.

ارتباط با واحد فروش کشکینو، یک بستر عالی و مطمئن رادراختیار شما قرار میدهد تا بهترین نوع محصولی را بتوانید انتخاب نمائید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید