مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک کارخانه ای| فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت کشک کارخانه ای و کشک سنتیفروش عمده ی کشک کارخانه ای
کشک کارخانه ای

کشک کارخانه ای در انواع گوناگون تولید و برای فروش به بازار عرضه می شود. بی شک در این بازار شلوغ و با این تراکم بالای تولدکنندگان کارخانه هایی در عرضه ی کشک موفق هستند که کیفیت محصول تولیدی خود را تضمین کنند و در کنار کیفیت به نیاز و توان خرید مشتریان خود توجه کند.

کشک برای ایرانی ها یک نوستالژی به حساب می آید. در گذشته هر خانواده کشک مورد نیاز خود را تولید می کرد.با گذر زمان تولید کننده ی محلی این محصول را به عنوان یک کالای تجاری و به قصد فروش به بازارعرضه کرد و امروزه نیز تولید کنندگان صنعتی را کنار خود می بینند.

کشک کارخانه ای

تفاوت کشک کارخانه ای و کشک سنتی

کشک در روش سنتی از حرارات آب ماست یا دوغ تهیه می شود در کارخانه ها نیز کشک را از شیر تازه و ماست تهیه می کنند اما تفاوت این دو در چیست؟

خریداران کشک به دنبال کشک باکیفیت با طمع خوب و تضمین سلامتی هستند. بسیاری از این خریداران بر این باور هستند که کشک های محلی و سنتی کیفیت بالاتری نسبت به کشک کارخانه ای دارند. این امر در مواردی صدق می کند که در مواد تشکیل دهنده تفاوتی باشد اما مجموعه ی کشکینو بدون هیچ تغیری در ساختار مواد تشکیل دهنده ی کشک، کشک کارخانه ای خود را تولید و روانه ی بازار می کند.

کشک کارخانه ای

تهیه ی کشک سنتی

کشک به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی کلسیم در معرض میکروب پذیری بالا قرار دارد. در تهیه ی کشک به روش سنتی تولیدکننده ی محلی برای رفع این مشکل به محصول تولیدی خود نمک اضافه می کند تا مانع آلودگی کشک شود. نمک سود کردن رایج ترین راه برای جلوگیری از آلودگی میکروبی است. برای رفع شوری کشک محلی این کشک هارا به مدت چند ساعت در آب خیس می کند تا شوری آن کم شود زیرا پس از خشک شدن کشک نمک آن به لایه ی سطحی کشک می آید.

کشک کارخانه ای

 

تهیه ی کشک کارخانه ای

راه اسان تر و مطمئن تری هم هست.
کشک کارخانه ای با در نظر داشتن میکروب پذیری کشک دست به تولید کشک پاستوریزه زده است. برای تولید کشک در کارخانه جات کشکینو شیر تازه را پس از خریداری از دامداری ها در دمای بالا حرار داده و میکروب زدایی می کنند سپس به دستگاه های کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست کشک کارخانه ای پاستوریزه را به صورت فله و وکیوم به بازار عرضه می کنند. پاستوریزه کردن کشک باعث شده که نه تنها نمکی به کشک اضافه نشود بلکه ماندگاری کشک نیز بالا می رود.

کشک کارخانه ای

۱ کیلو کشک  پاستوریزه بدون نمک کارخانه ای از هر ۱۳ کیلو ماست بدست می آید و بدون هیچ گونه ماده ی اضافی علاوه بر حفظ طمع سنتی کشک نام خود را در سبد کشک صادراتی قرار داده است. ایت کشک به دلیل خالص و پاستوریزه بودن برای کودکان، زنان باردار و ورزشکاران حرفه ای( به ویژه بدنسازان) بسیار مناسب است.

فروش عمده ی کشک کارخانه ای

مجموعه ی کشکینو در راستای مساوات برای دسترسی مشتریان انواع قره قروت کارخانه ای و کشک به محصولات با کیفیت تمامی محصولات خود را از طریق این سایت به فروش عمده می رساند. این مجموعه کشک کارخانه ای بدون نمک خود را استثنا قرار داده و آین کشک ها را به صورت ۱ کیلویی پذیرایی و به صورت کاتن ۵ کیلویی فله به فروش می رساند.

کشک کارخانه ای

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو  شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید